Olimp TCM Xplode 220g

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

29,00 zł
Brutto

Olimp TCM Xplode to preparat kreatynowy w formie proszku. Odpowiedni skład chemiczny, wpływa na szybszą wchłanialność.

Kreatyna stworzona z myślą o jak najszybszym wchłanianiu. Wybierając ją, nie musisz przejmować się negatywnym działaniem soku żołądkowego na cząsteczki kreatyny – buforowana forma, w bardzo małym stopniu przemienia się w nieaktywną kreatyninę.

Olimp TCM Xplode to preparat, który daje takie korzyści, jak

  • zwiększenie syntezy ATP
  • łatwiejsze usuwanie substancji kwasowych z mięśni
  • wspieranie odbudowy mięśni po treningu

Głównym składnikiem preparatu TCM Xplode, jest zmikronizowany, idealnie oczyszczony jabłczan kreatyny, który bardzo dokładnie przebadano pod kątem czystości oraz aktywności biologicznej. Wybierając ten preparat, możesz łatwiej utrzymać pełną wydajność pracy mięśni. W skład tego preparatu, wchodzi także duża dawka witaminy D i witaminy B6, które pośrednio wpływają korzystnie na stan mięśni. Odżywka wyróżnia się stabilnym działaniem i wysoką przyswajalnością, dzięki czemu efekty jej stosowania, będą lepsze, niż innych form kreatyny.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 2 porcje dziennie: 1 porcja bezpośrednio przed wysiłkiem i 1 porcja bezpośrednio po jego zakończeniu. 1 porcję (3,9 g proszku – 3/4 płaskiej łyżki stołowej) rozpuścić w 120 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, nie wpływające na jego jakość i działanie.

Skład

Informacja żywieniowa 1 porcja (3,9 g) 2 porcje (7,8 g)
TCM Ultra Pure: 3333 mg 6666 mg
Jabłczan kreatyny (TCM) 3333 mg 6666 mg
     w tym: kreatyna: 2500 mg 5000 mg
CREA Loading-Safe System: 35,4 mg 70,8 mg
Witamina D 2,5 µg (50%*) 5 µg (100%*)
Witamina B6 0,35 mg (25%*) 0,7 mg (50%*)
Diwęglan sodu 14,2 mg 28,4 mg
Cytrynian sodu 20,8 mg 41,6 mg
     w tym: sód 9,4 mg 18,8 mg

* %ZDS procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp TCM Xplode 220g

Napisz swoją opinię