• Obniżka

Olimp Perceptin Fast 20 tab

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

22,00 zł
19,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto
  • Poprawia wydajność mózgu
  • Wspomaga walkę ze stresem
  • Zwiększa koncentrację

Olimp Perceptin Fast do połączenie składników wspierających pracę mózgu, wspomagających walkę ze stresem oraz zwiększających koncentrację.

W skład Olimp Perceptin Fast wchodzą:

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 - wysokiej jakości wyciąg wytwarzany z zasadami "Green chemistry" (bez użycia alkoholu oraz chemicznych rozpuszczalników). Ashwagandha wspiera kondycję fizyczną i psychiczną. Wspomaga walkę ze stresem, zmniejsza napięcie psychiczne, dodaje energii i witalności. Wspiera procesy uczenia się i zapamiętywania.

Bakopa drobnolistna - poprawia pamięć, zwiększa koncentrację i inteligencję, korzystnie wpływa na pracę mózgu. Wspomaga utrzymanie sprawności umysłowej podczas starzenia, poprawia wydajność mózgu ponieważ wspomaga krążenie krwi obwodowej.

Różeniec górski - zmniejsza objawy stresu takie jak: zmęczenie, ból głowy, nerwowość. Korzystnie wpływa na aktywność umysłową i poznawczą. Skutecznie redukuje problemy ze snem.

Preparat został uzupełniony w witaminy B6, B12 oraz ryboflawinę, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 1 tabletka dziennie. 1 tabletkę rozpuścić w 170 ml wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Perceptin Fast zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 100 mg/ 1 tabletkę). Dodatkowo produkt nie jest wskazany dla kobiet karmiących piersią, planujących ciążę, u dla osób z chorobami serca, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku nadciśnienia lub przyjmowania leków, w tym także niektórych leków bez recepty (m.in.: aspiryna, ibuprofen, naproksen), czy leków uspokajających, stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem. Nie stosować łącznie z alkoholem. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Zmętnienie roztworu i pojawiająca się piana są zjawiskami naturalnymi, wynikającymi z użytych składników i nie wpływają na jakość produktu.

Skład

Informacja żywieniowa 1 tabletka
Ekstrakt ashwagandhy KSM-66
(Withania somnifera L.),
w tym: 5% witanolidów
100 mg
5 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej
(Bacopa monnieri L.), w tym:
20% bakozydów
100 mg
20 mg
Kofeina (z kofeiny bezwodnej) 100 mg 
Ekstrat pieprzu czarnego (Piper nigrum L.)
95% piperyny

1 mg

Kwas pantotenowy  6 mg (100%**)
Ryboflawina (wit. B2) 1,4 mg (100%**)
Witamina B6 1,4 mg (100%**)
Witamina B12 2,5 µg (100%**)

**RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Perceptin Fast 20 tab

Napisz swoją opinię