Olimp Gold Vit D 1000 Forte 30 kap.


Ilość
Obecnie brak na stanie

16,00 zł
Brutto

Olimp Gold Vit D 1000 Forte to skuteczny preparat, uzupełniający niedobory witaminy D. Popraw swój metabolizm i zadbaj o prawidłowy stan skóry.

Witamina D to substancja, która wpływa na szereg ważnych procesów w organizmie. Dzięki niej można między innymi poprawić funkcjonowanie mięśni, zwiększając wydzielanie testosteronu, a także zadbać o prawidłowy stan kości.

Olimp Gold Vit D 1000 Forte dostarcza odpowiedniej dawki witaminy D, oraz wspiera organizm olejem MCT. Wybierając ten preparat, regularnie wpływasz na poprawienie stanu mięśni.

Witamina D w tym preparacie jest dostępna w kapsułkach Flow Caps, które uwalniają substancje odżywcze w odpowiednim miejscu i poprawiają ich wchłanianie. Witamina D, dostępna w tym preparacie, łatwo się wchłania oraz oferuje wyższą skuteczność działania od innych form.
Dzięki temu, że kapsułki zawierają bazę olejową, substancje aktywne wchłaniają się znacznie łatwiej i nie ma konieczności przyjmowania kapsułek podczas posiłku.

Podsumowując - OlimpGold Vit D 1000 Forte to jedna z najskuteczniejszych form witaminy D, która szybko uzupełni ewentualne niedobory.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka %RWS*
Witamina D
25 µg (1000 IU) 500%

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Gold Vit D 1000 Forte 30 kap.

Napisz swoją opinię