• Obniżka

Olimp CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna Sport Edition 60 kap.

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

59,00 zł
49,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Informujemy, że chwilowo brak Olimp CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna Sport Edition 60 kap., zamiennie wysyłamy produkt o identycznym składzie firmy Biogenix -  CLA-Genix z zieloną herbatą & L-carnitine 60 kap. Produkty firmy Biogenix powstają w ultranowoczesnych laboratoriach firmy OLIMP LABORATORIES®, w farmaceutycznych warunkach standardu GMP.

Olimp CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna dostarcza trzy ważne składniki, odpowiedzialne za spalanie tłuszczu. Postaw na połączoną moc CLA, ekstraktu z zielonej herbaty oraz L-karnityny.

W jaki sposób przyśpieszyć odchudzanie oraz zlikwidować problemy z jędrnością skóry? Rozwiązaniem tego problemu może być Olimp CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna, preparat wpływający między innymi na:

  • szybsze pojawienie się efektów odchudzania
  • zmniejszenie ryzyka występowania powrotu do wagi sprzed odchudzania
  • zmniejszenie widoczności cellulitu
  • łatwiejsze usuwanie toksyn z organizmu

CLA to kwas tłuszczowy, który wspomaga niszczenie komórek tłuszczu i ich spalanie w mitochondriach. Zielona herbata, odtruwa organizm, przyśpiesza usuwanie toksyn oraz wpływa korzystnie na odchudzanie. L-karnityna jest szczególnie wskazana dla osób, które ćwiczą, ponieważ przyśpiesza spalanie opornego tłuszczu z okolic pośladków oraz ud.

Wybierając OLIMP CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna wspomagasz odchudzanie i zyskujesz dodatkową energię podczas ćwiczeń.

Suplement najlepiej sprawdza się w połączeniu z ćwiczeniami oraz dietą.

Zalecane dawkowanie    

Stosuj 1-2 kapsułki 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 2 kapsułki 4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80%
W tym CLA
1000 mg
800 mg
2000 mg
1600 mg
Ekstrakt zielonej herbaty
W tym EGCG
400 mg
132 mg
800 mg
264 mg
L-karnityna 200 mg 400 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp CLA z Zieloną Herbatą Plus L-Karnityna Sport Edition 60 kap.

Napisz swoją opinię